Tájékoztató a koronavírussal kapcsolatban

2020.03.15

Kedves Szülők!

A miniszterelnök úr péntek este bejelentette, hogy márc. 16-tól, hétfőtől új oktatási rend lép életbe, ennek értelmében a gyerekeknek nem kell iskolába/óvodába jönniük.

Pontos részleteket még nem tudunk, remélhetőleg az erről szóló rendelet mielőbb megjelenik, és bővebb tájékoztatást tudunk nyújtani majd.

Mindenképpen meg kell várnunk a fenntartó utasításait is.

Mivel minden nagyon hirtelen történt, ezért kérem a türelmüket, megértésüket, sok mindenben még mi sem látunk tisztán, de most a legfontosabb az emberi életek, gyermekeink, kollégáink, családtagjaink egészségének a védelme.

Kérem Önöket, hogy hétfőn már ne küldjék a gyerekeket iskolába/óvodába! Ha valaki esetleg mégsem tudja ilyen hirtelen megoldani a gyermeke felügyeletét, annak még hétfőn ügyeletet tudunk biztosítani, de csakis azoknak!

Bízom benne, hogy ebben a nehéz helyzetben is össze tudunk fogni, mint már olyan sokszor az eddigiekben is!

A fejleményekről folyamatosan tájékoztatjuk majd Önöket itt  az iskola honlapján.

Ha valami mégis változik hétfőig, arról is tájékoztatjuk majd Önöket!

Természetesen a pedagógusokat megtalálják az iskolában is, de kérem, hogy kérdéseiket elsősorban telefonon vagy e-mailben tegyék fel a szokásos elérhetőségeken!

tel.: +36303492317

e-mail: harkakotonyiskola@gmail.com